Jsme členem
Realitní komory ČR

Zavolejte nám:
+420 777 88 88 11

Napište nám:
info@czech-estates.cz

O nás

Naše realitní kancelář zajišťuje kvalitní a profesionální služby v oblasti realitního a finančního trhu. Mezi hlavní akvizice společnosti patří prodej a pronájem nemovitostí, ale zajišťujeme i kompletní finanční a právní servis spojený s nákupem či pronájmem nemovitostí. Naše RK je členem Realitní komory České republiky

V oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí udržujeme širokou nabídku osobně prověřených nemovitostí. Tradičně největší zájem zaznamenáváme o malé a střední byty (1+1, 2+1 a 3+1), ať už k prodeji či pronájmu, dále o rodinné domy, vily a chalupy, a v neposlední řadě i o komerční objekty, jakými jsou obchodní prostory nebo kanceláře. Pro náročnější klientelu máme připraveny krásné mezonetové byty, luxusní apartmány, rodinné domy a vily s velkým pozemkem a dobrou dostupností do centra Prahy.

Dbáme na poskytování kvalitních a spolehlivých služeb spojených s prodejem nebo pronájmem nemovitosti. Protože nákup či pronájem nemovitosti s sebou přináší komplikované právní, finanční a daňové záležitosti, budeme rádi, když tyto záležitosti vyřešíme za Vás. Účelně, rychle a spolehlivě se postaráme o Vaše nemovitosti. Můžeme se opřít o silné právní zázemí naší advokátní kanceláře i finančního a účetního oddělení, které má i mimo jiné dlouholetou zkušenost se správou nemovitostí. Naše hypotéční oddělení s vámi prokonzultuje a vyřeší i nejvhodnější financování nemovitosti. V oblasti pojišťovnictví Vás můžeme pojistit prostřednictvím našich smluvních výhradních zprostředkovatelů.

Správu nemovitostí provádíme s ohledem na maximální pohodlí majitele nemovitosti a zároveň komfort služeb pro jeho nájemníky.

Naši realitní makléři jsou oprávněni užívat titul "certifikovaný makléř", jsou neustále vzděláváni na trhu v oblasti realitní, právní a daňové tak, aby naše služby byly kvalitní a garantované v plném rozsahu.