Jsme členem
Realitní komory ČR

Zavolejte nám:
+420 777 88 88 11

Napište nám:
info@czech-estates.cz

Financování

V oblasti zajištění financování a pojištění nabízíme služby vlastního nezávislého centra. Naši specialisté a poradci s dlouholetou praxí Vám pomohou se zpracováním úvěrů a pojištění souvisejících s pořízením nové nemovitosti a to zcela zdarma.

Hypoteční úvěry a úvěry ze stavebního spoření

Hypotéky a úvěry ze stavebního spoření jsou snadným řešením zlepšení Vašeho bydlení. Naši specialisté Vás provedou celým úvěrem, čímž Vám ušetří čas i peníze. Dokážeme Vám doporučit levnější a kvalitnější řešení, než Vám poskytnou banky nebo spořitelny na pobočkách.

Refinancování hypotéky

Díky správnému refinancování můžete ušetřit desítky až stovky tisíc korun. Naši specialisté za Vás pohlídají termín převedení hypotéky a Vy budete mít vše bez starostí.

Spotřebitelské úvěry

V případě, že máte zájem o neúčelový úvěr bez zajištění, například na rekonstrukci či vybavení domácnosti, Vám naši odborníci pomohou formou rychlého vyřízení úvěru bez nutnosti ručit a s libovolným využitím. Splatnost těchto úvěru obvykle bývá 1 až 10 let.

Pojištění

Svým klientům nabízíme výběr nejvýhodnějšího řešení z širokého spektra finanční produktů. Naši specialisté Vám vyberou produkt, který bude nejvíce odpovídat Vašim představám.