Jsme členem
Realitní komory ČR

Zavolejte nám:
+420 731 880 079

Napište nám:
info@czech-estates.cz

Pronájem kanceláře 124 m2, Praha 1 - Jungmannova

Pronájem kanceláře 124 m2, Praha 1 - Jungmannova Pronájem kanceláře 124 m2, Praha 1 - Jungmannova
Poloha zadaná inzerátem je ulice.
Poloha zadaná inzerátem je ulice.
Cena
Cena nájmu: 37 500 / měsíc
Poznámka poplatky 10000 Kč, kauce 2 měsíční nájmy
Poplatky bez poplatků
Lokalita
Okres Hlavní město Praha
Obec Praha
Ulice Jungmannova
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0151
Datum aktualizace 10.11.2017
Kontakt makléře

Bc. Kateřina Němcová
+420 606 792 611
info@czech-estates.cz

Popis nabídky

Samostatný komplex 3 kanceláří se zázemím v 1. patře s výhledem do ulice Jungmannova.
Objekt Jungmannova 28, Praha 1 byl vystavěn v roce 1933 jako funkcionalistická stavba obchodního domu Te-Ta. Je zapsán v seznamu nemovitých kulturních památek a nachází se v pražské památkové rezervaci, památka UNESCO.

Je situován v samém centru Prahy a svou pasáží umístěnou v přízemí spojuje rušnou Jungmannovu ulici s klidnou zónou Františkánské zahrady. V letech 1996 - 1997 proběhla rozsáhlá rekonstrukce a přístavba podle projektu Z. Hölzela a J. Kerela. Je historicky znám velkou obchodní plochou umístěnou v celém půdorysu objektu, která v minulosti sloužila pro prodej sportovních potřeb (tzv. „Dům sportu“) a v současné době je využívána jako moderní Centrum energetického poradenství společnosti Pražská energetika, a.s.

Průčelí objektu do Jungmannovy ulice tvoří šestipodlažní budova (tzv. „přední dům“), v jejíž uliční části je vjezd do podzemních garáží, vchod do pasáže s hlavní částí obchodních prostor a vnitřním vchodem do této budovy. Ve 2. NP jsou umístěny kanceláře, ve 3. NP až 7. NP jsou bytové jednotky. Druhá část objektu (tzv. „zadní dům“) je přístavba vybudovaná při poslední rekonstrukci z 90. let 20. století, ve které v každém nadzemním podlaží je umístěna jedna nadstandardní bytová jednotka s neopakovatelným výhledem do Františkánské zahrady. Přední a zadní dům spojuje nástavba obchodních prostor objektu, na níž se nachází malebná střešní zahrada. Poslední částí objektu je památkově chráněný renesanční domek „U Tří zvonků“ resp. tzv. Brikcího dům, který je v současné době využíván jako kadeřnický a kosmetický salon.

V pasáži objektu je umístěn dispečink s nepřetržitým provozem. Objekt je zabezpečen systémem EPS, EZS a monitorován kamerovým systémem.

Zobrazit více Skrýt popis

Kontaktní formulář
*
*
*
*
*
captchaNačtete nový obrázek
* - toto pole je nutno vyplnit