Jsme členem
Realitní komory ČR

Zavolejte nám:
+420 731 880 079

Napište nám:
info@czech-estates.cz

Kariéra

Z důvodu neustále se zvětšujícímu počtu spokojených a nových klientů, kteří se na naši firmu obracejí s maximální důvěrou, hledáme nové kolegy do týmu makléřů.

Silné zázemí firmy podporuje možnosti každého zájemce o práci a snaží se využít obchodní a lidský potenciál i lidí bez dosavadní praxe v oboru.

I do práce se můžete těšit a chodit tam rádi!

Náplň práce:

  • Telefonická, emailová a osobní komunikace s klienty
  • Náběr nemovitostí k zobchodování
  • Vytváření si vlastního portfolia nemovitostí
  • Administrativní práce se zakázkou
  • Práce v terénu i na pobočce
  • Organizace prohlídek se zájemci o danou nemovitost
  • Práce se smlouvami a dokumenty potřebnými k obchodu
  • Spolupráce s týmem pobočky
  • Sebevzdělávání

Co nabízíme:

  • Pracovní náplň, která je zajímavá a jedinečná
  • Obchodní a manažerský kariérní růst
  • Vysoké příjmy ze všech divizí.
  • Flexibilní pracovní dobu, kterou si řídíte sami
  • Kvalitní vedení zkušeným kolegou, které Vám pomůže naučit se na začátku práci makléře
  • Moderní a efektivní informační systém
  • Vlastní vzdělávací systém formou školení a seminářů
  • Firemní sim karta zdarma.

Co požadujeme:

  • Vysoké pracovní nasazení a chuť pracovat
  • Zájem o reality a služby klientům
  • Lidský a zodpovědný přístup k našim klientům
  • Vlastní PC a telefon do začátku, vlastní automobil je výhodou
  • Chuť učit se a rozvíjet své znalosti v oboru realit
  • Rychle se orientovat v obchodním prostředí
  • Po zaučení, schopnost samostatně pracovat

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte.

captchaNačtete nový obrázek
* - toto pole je nutno vyplnit